Привітали з Днем народження Героя Соціалістичної Праці Лідію Василівну Шаповалову

Дата: 19.08.2021 16:53

У ці святкові дні свій 84-й День народження відзначає Герой Соціалістичної Праці Лідія Василівна Шаповалова. Привітав іменинницю Маяківський сільський голова Віктор Дяченко.

Віктор Юрійович відзначив надзвичайно вагомий внесок Лідії Василівни у розвиток сільського господарства Маяківської громади, подякував за її трудовий подвиг, самовіддачу, людяність і порядність, побажав ще довгих літ життя при доброму здоров’ї, поваги від оточуючих, тепла і затишку в родині.

Від депутата обласної ради Марина Зінченко передав щирі слова поваги та подарунок шанованій Лідії Василівна, якій ще у 1971 році присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

Голова Маяківської сільської територіальної громади зауважив, що мав честь працювати під керівництвом Лідії Василівни, яка вже тоді працювала бригадиром у місцевому радгоспі "Червоний Маяк". Та з  впевненістю може сказати, що багато хто із нинішніх молодих людей міг би повчитися у Лідії Василівни, як потрібно працювати, стійко долати труднощі і не скаржитись на долю. При цьому залишатися веселою і життєрадісною людиною.
Тож бажаємо Лідії Василівні міцного здоров'я та довгих років життя у рідних Маяках.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.