До уваги жителів Маяківської сільської територіальної громади! Одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Дата: 13.08.2021 15:49

15 червня 2021 року прийнято Закон України № 1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особам належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Маяківська сільська рада повідомляє, що детальна інформація про застосування норм Закону України № 1539-ІХ від 15 червня 2021 року розміщена на офіційному вебсайті Маяківської сільської ради https://mayakivska-gromada.gov.ua

Маяківська сільська рада запрошує громадян, самозайнятих осіб, посадових осіб юридичних осіб для проведення семінару за участю працівників ГУ ДПС в Одеській області на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування», яке відбудеться 20 серпня 2021 року за адресою с. Маяки, вул. Богачова, буд. 99.