Щороку 8 серпня в Україні відзначають День військ зв’язку Збройних Сил України

Дата: 08.08.2021 08:58

Офіційний Указ про відзначення свята був підписаний Президентом України 1 лютого 2000 року.

Історія свята починається ще в 1920 році. Саме 8 серпня в Києві почали підготовку перші зв’язківці, поклавши початок історії українських військ зв’язку.

У День військ зв’язку хочеться побажати цим відважним і хоробрим людям безперебійного зв’язку в захищених каналах і мирного неба над головою!

Нехай завжди поруч з Вами буде вдача та підтримка оточуючих, адже Ви виконуєте непросту, але надзвичайно важливу функцію обороноздатності нашої держави.

Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності.

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко