Нотатки з сесії Маяківської сільради: РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРСПЕКТИВ – ГОЛОВНЕ В РОБОТІ Й ЖИТТІ

Дата: 29.07.2021 11:17

Дуже насиченим був порядок денний 13 сесії Маяківської сільради VІІІ скликання, пленарне засідання якої відбулось 22 липня.

Всі питання було розглянуто на профільних депутатських комісіях та прийнято зрозумілі та виважені рішення.

Почали з затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Маяківської сільської територіальної громади за перше півріччя цього року та  внесення відповідних змін та доповнень до цьогорічного  бюджету. Маяківський сільський голова Віктор Дяченко подякував всім за  роботу по наповненню бюджету громади вцілому, наголосивши, що резерви є,  їх треба використовувати, адже невідкладних справ багато.

При цьому власні надходження загального фонду бюджету виконано на 114,4%, в порівнянні з минулим роком вони збільшились на 29,4 %.

Враховуючи загальне перевиконання доходної частини бюджету, прийнято рішення спрямувати ці кошти на найнеобхідніше, збільшивши планові призначення бюджету розвитку, фінансування ряду місцевих програм із забезпечення благоустрою громади, в галузі освіти та соціального захисту.

Прийнято звіти про діяльність і виконання  фінансових планів комунальних підприємств та установ сільської територіальної громади за перше півріччя.

Про перспективність сіл, потенціал громади свідчать новобудови, поява нових вулиць. Розглянуто майже сотню земельних питань, більшість з яких стосувались затвердженню проєктів землеустрою та подальшою передачею у власність земельних ділянок, що раніше перебували в користуванні громадян.

Затверджено проектно-кошторисну документацію по будівництву амбулаторії групової практики з житлом для лікарів у селі Йосипівка.

Депутати також проголосували за розпорядження голови та рішення виконкому сільської ради, прийняті у міжсесійний період, розглянули інші організаційні питання.

Прес-служба апарату Маяківської сільської ради.