На території Маяківської громади триває вакцинація!

Дата: 19.07.2021 16:32

Комунальне некомерційне підприємство «Маяківський центр первинної медико-санітарної допомоги Маяківської сільської ради Біляївського району Одеської області» про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо вакцинації  проти COVID-19, як єдиного способу захистити себе і свою родину від захворювання, або  мінімізації складності перебігу та летальності його наслідків. Щеплення — добровільні та безоплатні. Вакцинацію здійснюють медики, які пройшли відповідне навчання.

Наразі вакцинація відбувається в амбулаторії с. Маяки. Також є можливість виїзду мобільних бригад до осіб, які за станом здоров’я не можуть вийти з оселі, а також тоді, коли йдеться про колективну вакцинацію на підприємстві, в установі, організації чи самоорганізації населення.

Записатися на щеплення проти COVID-19 можна у сімейного лікаря, з яким укладена декларація, або звернутися до КНП «Маяківський ЦПМСД» за адресою с.Маяки, вул.Богачова, 98 за телефоном: +38 097 359 66 78.