19 липня – День тренера

Дата: 19.07.2021 14:20

В Україні сьогодні, 19 липня, відзначають День тренера. Свято, яке в нашій країні з'явився нещодавно — 24 червня цього року президент Володимир Зеленський підписав указ, який зазначив в календарі дату, коли вітають працівників сфери фізичної культури.

Дата святкування обрана не випадково. Саме 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх. При цьому День тренера відзначався і раніше — тільки 30 жовтня. Однак до 2021 року офіційного статусу свято не мало.

У цей день привітання приймають тренери, які готують українських спортсменів до змагань, а також дитячі тренери та фітнес-інструктори.

Ви — майстри своєї справи, справжні наставники! Нехай ваші підопічні стають чемпіонами та заряджають вас енергією перемоги. Нехай найвищі професійні та особисті цілі будуть досягнуті, плани реалізовані. Відмінного здоров'я вам, натхнення, кар'єрних висот і оптимізму!

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко