АТ «ДТЕК Одеські електромережі» повідомляє наступне

Дата: 15.07.2021 12:21

В період з 2018 року в АТ «ДТЕК Одеські електромережі» почастішали випадки нападу домашніх тварин (собак) приватних домогосподарств на персонал підприємства під час виконання ними службових обов’язків.

6 пунктом «Правил тримання собак, котів та хижих тварин у населених пунктах» передбачено, що власники зобов’язані тримати сторожових собак на прив’язі і спускати їх з прив’язі лише в закритих дворах, що виключає можливість втечі; про наявність собак застерігати написом.

З огляду на вищевикладене, з метою попередження виникнення в майбутньому ситуації нанесення шкоди здоров’ю працівникам АТ «ДТЕК Одеські електромережі» просимо домовласників розмістити на воротах або хвіртках таблички «Обережно! Злий собака!».

Відповідно до вимог п. 20  «Правил тримання собак, котів та хижих тварин у населених пунктах»  громадяни  і  службові  особи (керівники підприємств,  установ і організацій),  які є власниками собак,   котів   або   хижих  тварин,  несуть  відповідальність  у встановленому порядку.