КНП "Маяківський ЦПМСД" продовжує роботу з вакцинації проти COVID-19!

Дата: 07.07.2021 22:06

Фото без описуКНП "Маяківський ЦПМСД"

продовжує роботу з вакцинації проти COVID-19!

Вакцинація - єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19!

Вакцини вважаються одними з найбільших досягнень в медицині. Завдяки імунізації, за даними Всесвітньої організації охорони здоров`я, щорічно вдається попередити від 2 до 3 мільйонів смертей від більш ніж 20 небезпечних для життя захворювань.

Вакцинація від COVID-19 проходить у два етапи - двома дозами. Проте для різних вакцин період між першою та другою дозами може відрізнятися. Також цей період може коригуватися із появою нових досліджень, як відбулося з вакциною AstraZeneca/Oxford (Covishield).

На сьогодні рекомендації для вакцин, які наявні та очікуються в Україні, наступні:

Фото без опису AstraZeneca/Oxford (Covishield) - дві дози з інтервалом у 8-12 тижнів;

Фото без опису Sinovac Biotech - дві дози з інтервалом у 14-28 днів;

Фото без опису Pfizer-BioNTech - дві дози з інтервалом у 3 тижні;

Фото без опису Novavax - дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Фото без описуЛюди, які перехворіли на коронавірусну хворобу після отримання першої дози будь-якої вакцини, можуть відтермінувати отримання другої дози на 6 місяців.

Фото без опису Довідку про вакцинацію можна буде отримати після другого щеплення у свого сімейного лікаря.

Як відбувається щеплення від COVID-19:

Фото без описуВи записуєтесь на щеплення або телефонуєте своєму сімейному лікарю;

Фото без описусімейний лікар запрошує Вас на щеплення відповідно до Вашої черги в зазначений час;

Фото без описусімейний лікар проведе огляд та запропонує Вам заповнити інформовану згоду на проведення щеплення;

Фото без описувакцина вводиться у вигляді ін’єкції у м’яз плеча;

Фото без описупісля щеплення 30 хвилин перебувайте у приміщенні закладу;

Фото без описувакцинація проходить у ІІ етапи. Вас одразу запишуть на ІІ етап відповідно до термінів ревакцинації, про що Вас повідомлять завчасно.

Після щеплення ваш організм може певним чином зреагувати на вакцину - це добре, адже Ваш імунітет вибудовує захист.

Фото без описуЗупини пандемію CORONAVIRUS!

Фото без описуЗапишіться на щеплення у свого сімейного лікаря або за телефоном:

+38 097 359 66 78.

????Пункт щеплення знаходиться за адресою:

с.Маяки, вул.Богачова, 98 (у приміщенні Маяківської АЗПСМ).

Закликаємо всіх дотримуватись фізичної дистанції, мити руки з милом, надягати захисні маски, а особливо ВАКЦИНУВАТИСЬ від COVID-19, щоб бути здоровими та не наражати на небезпеку дорогих ти рідних людей!

З повагою, КНП «Маяківський ЦПМСД»