КНП "Маяківський ЦПМСД" продовжує роботу з вакцинації проти COVID-19!

Дата: 07.07.2021 22:06

КНП "Маяківський ЦПМСД"

продовжує роботу з вакцинації проти COVID-19!

Вакцинація - єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19!

Вакцини вважаються одними з найбільших досягнень в медицині. Завдяки імунізації, за даними Всесвітньої організації охорони здоров`я, щорічно вдається попередити від 2 до 3 мільйонів смертей від більш ніж 20 небезпечних для життя захворювань.

Вакцинація від COVID-19 проходить у два етапи - двома дозами. Проте для різних вакцин період між першою та другою дозами може відрізнятися. Також цей період може коригуватися із появою нових досліджень, як відбулося з вакциною AstraZeneca/Oxford (Covishield).

На сьогодні рекомендації для вакцин, які наявні та очікуються в Україні, наступні:

AstraZeneca/Oxford (Covishield) - дві дози з інтервалом у 8-12 тижнів;

Sinovac Biotech - дві дози з інтервалом у 14-28 днів;

Pfizer-BioNTech - дві дози з інтервалом у 3 тижні;

Novavax - дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Люди, які перехворіли на коронавірусну хворобу після отримання першої дози будь-якої вакцини, можуть відтермінувати отримання другої дози на 6 місяців.

Довідку про вакцинацію можна буде отримати після другого щеплення у свого сімейного лікаря.

Як відбувається щеплення від COVID-19:

Ви записуєтесь на щеплення або телефонуєте своєму сімейному лікарю;

сімейний лікар запрошує Вас на щеплення відповідно до Вашої черги в зазначений час;

сімейний лікар проведе огляд та запропонує Вам заповнити інформовану згоду на проведення щеплення;

вакцина вводиться у вигляді ін’єкції у м’яз плеча;

після щеплення 30 хвилин перебувайте у приміщенні закладу;

вакцинація проходить у ІІ етапи. Вас одразу запишуть на ІІ етап відповідно до термінів ревакцинації, про що Вас повідомлять завчасно.

Після щеплення ваш організм може певним чином зреагувати на вакцину - це добре, адже Ваш імунітет вибудовує захист.

Зупини пандемію CORONAVIRUS!

Запишіться на щеплення у свого сімейного лікаря або за телефоном:

+38 097 359 66 78.

????Пункт щеплення знаходиться за адресою:

с.Маяки, вул.Богачова, 98 (у приміщенні Маяківської АЗПСМ).

Закликаємо всіх дотримуватись фізичної дистанції, мити руки з милом, надягати захисні маски, а особливо ВАКЦИНУВАТИСЬ від COVID-19, щоб бути здоровими та не наражати на небезпеку дорогих ти рідних людей!

З повагою, КНП «Маяківський ЦПМСД»