Вітання голови Маяківської СТГ Віктора Дяченка з Днем податківця України

Дата: 02.07.2021 09:27

Шановні працівники податкової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Це свято, яке відтепер відзначатися 2 липня, запроваджене у 2020 році з ініціативи Президента України, з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики.

Одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджетів усіх рівнів. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень у громаді, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Бажаю вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко