Особливості заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач»

Дата: 30.06.2021 14:14

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що через некоректне заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» у платіжних документах неможливо ідентифікувати платника податку та рознести суми сплати до інтегрованої картки платника, що призводить до виникнення податкового боргу, та, як наслідок, нарахування штрафних санкцій та пені платникам податків.

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» в розрахункових документах на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок, встановлений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666, зі змінами та доповненнями.

Приділяйте увагу коректному заповненню реквізитів платіжних документів, це позбавить вас від виникнення податкового боргу, нарахування штрафних санкцій та пені.

Інформацію, щодо зарахування платежів до бюджету можна самостійно переглянути в приватній частині Електронного кабінету.

Окрім того, надаємо для використання довідкові матеріали:

Особливості заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» розрахункового документа на сплату податків та зборів (крім ЄВ) на бюджетні рахунки;

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску;

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» розрахункового документа для зарахування коштів на єдиний рахунок.

Вебпортал Державної податкової служби  України:  tax.gov.ua

Інформаційно-довідковий департамент  ДПС України: 0-800-501-007 .

«Гаряча лінія» ДПС України: «Пульс»: 0-800-501-007  (напрямок  «4»)

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг: 0-800-501-007 (напрямок «2»)