Дата: 29.06.2021 10:08

про проведення конкурсу на зайняття посади директора

комунальної установи «Центр надання соціальних послуг

Маяківської сільської ради»

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», «Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/ комунального сектору» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року №200, рішення Маяківської сільської ради від 08.12.2020 року №2/7-VІІІ,  Маяківська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради».

Юридична адреса комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради»: Україна, 67654, Одеська область, Біляївський район, село Маяки, вулиця Богачова, будинок 99.

Основними напрямками діяльності КУ «ЦНСП» є:

-проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, з метою мінімізації або подолання таких обставин;

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради». Умови оплати праці визначаються в контракті відповідно до законодавства з питань оплати праці.

Документи приймаються з 12 липня 2021 року по 14 липня 2021 року за адресою: с.Маяки, вулиця Богачова, 99.

Вичерпний перелік документів, що подаються претендентом для участі в  конкурсі:

-  заяву про участь у конкурсі за формою визначеною у додатку до оголошення;

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку КУ «ЦНСП Маяківської сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим оголошенням, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсантів:  вища  освіта   другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж  5 років.

Конкурс відбудеться 19 липня 2021 року в 15:00 у селі Маяки по вулиці Богачова, 99.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, С.Л.ГОЙ тел.(04852)3-30-73, ел. адреса: silrada777@i.ua

Додатки до оголошення:

- заява на участь у конкурсі

- перелік питань