Привітання голови Маяківської громади Віктора Дяченка з нагоди Дня молоді

Дата: 27.06.2021 08:26

Шановна молодь Маяківської громади!

Серед багатьох свят, які відзначає  наша країна,  День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, пізнає навколишній світ.

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні  ідеї, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати нове життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Успіхів вам в  усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою!

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко