До уваги громадськості! Насамперед пенсіонери та одержувачі соціальних допомог

Дата: 23.06.2021 15:04

Прийнято Постанову КМУ № 546 від 26.05.2021, якою передбачено, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 року, скасовавано.

Доставка Укрпоштою додому — безкоштовна.

Відтепер пенсіонери мають змогу, користуватись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися — в банку чи в Укрпошті.

Окрім цього, 19.05.2021 року Постановою КМУ 505 внесено зміни до Порядку про призначення субсидій — передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували субсидію через пошту, і надалі можуть отримувати її через пошту.Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

• у грошовій безготівковій формі;

• була призначена за фактичним місцем проживання осіб(орендарі житлових приміщень, будинків, індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію;внутрішньо переміщенні особи);

• була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації