До уваги аграріїв!

Дата: 22.06.2021 15:23

Постановою кабінету міністрів України від 12.05.25021 року     № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрямки сільськогосподарської продукції на 2021 рік.

Пунктом 12 Порядку передбачена дотація за утримання кіз та овець суб’єктам господарювання ( юридичним особам та фізичним особам підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам), які є власниками кіз та овець, за кожну наявну  на 01 січня 2021 року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, конематку, ярку, вівцематку в розміру 1000 гривень за одну голову.

Пакети документів на отримання дотацій за наявні кізочки, козематки, ярки, та вівцематки у зазначений Порядком термін надавати до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, буд.83, каб.1423  (тел. 048 -728-34-61)