СВЯТО ПІД ВІТРЯКАМИ НА ТЕРИТОРІІ МАЯКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.06.2021 11:47

Грандіозним фестивалем "Пікнік під вітряками" відбулося урочисте відкриття Дністровської вітняної електростанції (ВЕС), яка встановила вітряки на території Маяківської та Старокозацької сільських територіальних громад.

Дністровська ВЕС - це бізнес проект американської компанії Elementum Energy. На території Маяківської територіальної громади встановлено нині сім вітряків. Біля села Удобне планується запустити ще п'ять вітряків наступної черги. Таким чином вітряки встановлені на території Маяківської та Старокозацької громад вироблятимуть потужність, яка становитиме сто мегават.

Чудова перспектива! Адже відновлювальна енергетика вітру зберігає довкілля. Вона робить нас сильнішими, даючи перспективу на стабільність і відмову від енергозалежності країни агресора.

- Дуже важливо, що дивіденди від роботи Дністровської ВЕС надходитимуть у місцеві бюджети, зауважив голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко, - і це дасть потужний поштовх для розвитку наших громад.

Чудова ідея поєднати презентацію цього масштабного економічного проекту з гастрономічним маршрутом "Дорога вина і смаку".

З імпровізованої сцени цього гастро-етнографічного свята лунала пісня переможниці Євробачення співачки Руслани , яка нині стала амбасадоркою відновлювальної енергетики у світі. Справжній фурор викликав виступ українського гурту GO_A , який нещодавно повернувся з тріумфом з цьогорічного Євробачення.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ