18 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА ПОЛІЦІЇ В УКРАЇНІ

Дата: 18.06.2021 09:48

Щороку в Україні 18 червня відзначають професійне свято дільничні інспектори поліції, саме вони мають найбільше функціональних обов’язків. Від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в громаді.

У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду та з’являються на місці злочину. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень. У будь-який час доби до них звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

З професійним святом вас, дільничні інспектори! Натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави та нашої громади! Нехай ваш почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю.

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко