ГОТОВНІСТЬ ДО ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 09.06.2021 09:50

Заходи по забезпеченню готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення військово-політичних обставин визначено на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вів засідання голова Маяківської сільської ради Віктор Дяченко.

Вирішено уточнити план цивільного захисту з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів запобігання поширення СОВІД-19 і порядок оповіщення органів управління та населення про загрозу, або під час виникнення надзвичайних ситуацій. Також йшлося про плани можливої  евакуації населення.

Позапланово проводиться огляд захисних споруд цивільного захисту, щоб за необхідності привести їх у готовність, насамперед, для укриття населення від застосування звичайних засобів ураження. Створити запаси матеріалів, обладнання, медикаментів для укомплектування цих захисних споруд, а також резерв приміщень для приймання населення під час евакуації.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ