Взято участь у семінарському занятті з організації заходів цивільного захисту

Дата: 04.06.2021 15:28

Відповідно розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 13.05.2021 року №495/од-2021, за ініціативою Головного управління ДСНС України в Одеській області і Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області, організовано проведення виїзних семінарських занять з головами районних державних адміністрацій, головами виконавчих комітетів міських, селищних, сільських рад та їхніми відповідальними особами за організацію цивільного захисту в Одеській області.

28 травня за участі Маяківської сільської територіальної громади, проведено   таке заняття щодо розбудови системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування в Одеському районі після проведеної реформи адміністративно-територіального устрою Одеської області.

До присутніх доведено необхідність вжиття організаційних і практичних заходів, роз’яснено повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, основні вимоги щодо здійснення оповіщення, евакуації, укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, організації запобігання і реагування на НС, навчання органів влади та населення діям у разі загрози або виникнення НС, необхідності розбудови мережі центрів безпеки громадян та місцевих пожежних команд, тощо.