ДЛЯ ДІТЕЙ І З ДІТЬМИ

Дата: 01.06.2021 15:19

На території Маяківської СТГ проводяться святкові заходи до Дня захисту дітей.

У суботу в Маяках, на площі перед Будинком культури, дітвору розважали ростові ляльки. Справжній  ажіотаж викликало шоу мильних бульбашок. Малюки розмалювали кольоровою  крейдою площу, змагаючись у своїй майстерності з тематичного малюнку. Конкурсів і веселих ігор було не мало. Про призи і заохочувальні подарунки  подбала Маяківська сільська рада.

Майстер-класи з декоративно-прикладних мистецтв пропонували місцеві умільці. У сімейній фото-зоні можна було зняти ці веселі миті  дитинства  на пам’ять. Юні дарування Маяківської громади підготували великий концерт під гаслом "Ми діти твої, Україно". А після концерту усіх бажаючих запросили аніматори на дискотеку та розважальні ігри. В цей же день подібне свято пройшло у Йосипівці.

1 червня свято влаштовано для дітей с. Удобне. Наступне свято буде проведено у селі Надлиманське (2 червня о 10.00 год. біля школи). Тож запрошуємо всіх бажаючих на дитяче свято!

Діти громади отримали від депутата обласної ради Марини Зінченко морозиво та гарний настій у подарунок.

Всі святкові заходи пройшли з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог і правил безпеки.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ