УВАГА! Розпочався прийом заявок на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році.

Дата: 28.05.2021 10:48

Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Теми цьогорічного Конкурсу:

1. Згуртованість громади.
  2. Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я.
  3. Реалізація проектів стратегічного розвитку.

Конкурс організовується Мінрегіоном у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Всеукраїнською асоціацією громад.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку і надіслати її до 30 вересня 2021 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

Більше інформації про Конкурс 2021 року та умови участі можна дізнатися за посиланням: https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/krashhi-praktyky-21_buklet.pdf

Промовідео конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2021 року https://www.youtube.com/watch?v=D1o4_ikJNmc.

Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: 044 590 47 76 та 044 303 99 16.