ПРИЙНЯТО ЩЕ ЧОТИРИ ПРОГРАМИ

Дата: 25.05.2021 16:43

нотатки З9 сесії Маяківської сільської ради

21 травня відбулась чергова сесія Маяківської сільської ради, на чолі з сільським головою Віктором Дяченко.

Розглянувши сотню питань, депутати прийняли чотири нові довгострокові програми. Вони визначають підтримку розвитку сільського господарства, територіальну безпеку громадян та зміцнення обороноздатності місцевих військових частин, оперативне реагування на виклики і загрози, забезпечення захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання.

Внесено зміни до діючої Програми соціально-економічного розвитку Маяківської сільської територіальної громади з переглядом прогнозних показників на поточний та 2022-2023 роки. Затверджено зміни та доповнення до прийнятого цьогорічного бюджету, до бюджетного регламенту сільської ради та регламенту Маяківської сільської ради.

На сесії після обговорення затверджено ряд майнових, фінансових і земельних рішень. З метою забезпечення функціонування бюджетних закладів та установ, недопущення кредиторської заборгованості по всім статтям видатків, проведення оздоровчої компанії в літній період, виконання заходів ряду місцевих програм було здійснено перерозподіл видатків в межах головних розпорядників коштів місцевого бюджету. Внесено зміни до діючої програми «Збереження здоров’я жителів Маяківської СТГ» та затверджено тарифи на платні медичні послуги у громаді.

Депутати затвердили розпорядження сільського голови та рішення виконкому, прийняті у міжсесійний період.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ