ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 24.05.2021 14:30

Для зручності населення Маяківської громади затверджений графік виїзних прийомів громадян працівниками Маяківської сільської ради.

Згідно графіку виїзди проводяться: щовівторка у с. Надлиманське, щосереди у с. Удобне, щоп’ятниці у с. Йосипівка. Приймають громадян інспектор фінансово-господарського відділу апарату сільради Олена Амурова та державний реєстратор відділу з питань організаційної діяльності Центру надання адміністративних послуг апарату сільської ради Наталя Варлакова. Головне питання – своєчасна і в повному обсязі сплата населенням земельного податку, що дуже важливо для формування бюджету громади та забезпечення соціально-економічного розвитку території.

Поінформованість людей про графік виїзних прийомів дозволяє громадянам одразу на місці сплатити податки за землю, здійснити реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання громадян, що значно знімає навантаження на транспорт та проводиться в інтересах жителів громади.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ