Вітаємо всіх жителів та гостей Маяківської громади з Днем вишиванки!
Дата: 20.05.2021 09:28
Кількість переглядів: 374
Українська вишиванка – це наша національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!
День вишиванки – це покликання зберегти споконвічні народні традиції, які не перериваються віками. Саме вона є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності.
Зі святом! Чудового Вам настрою!
З повагою
голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04377747/6c6682155a8b29ce81d6f5763b2a5bc4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04377747/6c6682155a8b29ce81d6f5763b2a5bc4.jpg)