СВЯТО НА НОВОМУ ІГРОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У МАЯКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 18.05.2021 15:21

Вуличні розваги на ігровому майданчику, це те, що формує у дітей відчуття самостійності, сприяє фізичному розвитку та просто робить щасливими. Тому так важливо, щоб кожна дитина мала змогу безпечно гратися на ігрових майданчиках, знаходити там нових друзів, адаптуватися у соціумі, щоб почувати себе впевнено і повірити у свої можливості.

За сприяння голови Маяківської сільської територіальної громади Віктора Дяченка відбулося відкриття інклюзивного дитячого майданчика на території «Інклюзивно-ресурсного центру» в селі Маяки.

Майданчик гарно обладнаний  різноманітним зручним і безпечним обладнанням, де цікаво і весело можуть проводити час діти різного віку і уподобань не лише нашої громади, а й сусідніх громад.

Опікується ним комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний Центр» Маяківської сільради. На майданчику постійно проводяться заняття з дітьми, що мають особливі освітні потреби. Облаштовано його на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

Відкриття  майданчика співпало з другим днем народження закладу та стало справжнім яскравим святом для дітей та їх батьків. Розважальна шоу програма, конкурси з музикою та співами, призами і подарунками, від депутата обласної ради Марина Анатоліївни Зінченко, створили гарну атмосферу свята.

В добрий час!

Прес-служба апарату Маяківської СТГ