Шановні мешканці та активісти Маяківської громади! Щиро вітаю вас з Днем молодіжних та дитячих громадських організацій!

Дата: 16.05.2021 11:45

З метою сприяння розвитку дитячого та молодіжного громадського руху, на підтримку ініціативи громадських організацій Президент України підписав Указ, в якому День молодіжних та дитячих громадських організацій України вирішено відзначати щорічно кожну третю неділю травня.

Характерною ознакою сучасного розвитку молодіжного та дитячого громадського руху є добровільність вступу до організації. Це безумовно повинно залишатися нормою їх діяльності. Основою для формування молодіжних і дитячих громадських об’єднань є не тільки навчальні заклади всіх типів і рівнів, а й установи додаткового виховання і освіти, клуби за місцем проживання, центри, заклади для молоді та інше.

Діти - наше майбутнє. Виховання високої моральності і моралі в молодому поколінні на основі їхніх інтересів, є запорука благополуччя і успіху всієї Держави.

Тож, бажаю щоб молодіжна частина нашої громади була активною та дієвою, свідомопатріотичною та високоморальною. А сільська територіальна громада, зі свого боку всіляко допоможе у добрих починаннях молоді.

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко