16  травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 11:39

Шановні мешканці Маяківської сільської територіальної громади !

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голову перед нашими земляками, котрі стали жертвами тоталітарно-репресивного режиму.

Мільйони безвинних людей – інтелігенцію та трудову еліту нашого  народу – було знищено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти та здобути омріяну поколіннями незалежність. Та відгомін тоталітарного минулого знову нагадує про себе й зараз через події, що відбуваються на сході України.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти в пам’яті народу ті трагічні сторінки історії та ніколи не допустити їх повторення.

Вічна пам'ять невинно закатованим. Молимося за душі всіх, хто загинув у ті страшні роки.

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко