Вітання Віктора Дяченка з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер

Дата: 12.05.2021 09:48

Щиро вітаю медичних сестер Маяківської громади з професійним святом!

Медична сестра — це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру і любов пацієнта, необхідно мати чуйне серце, добрі руки та велике терпіння.

Саме ви опиняєтесь поряд, коли людей спіткає біда, полегшуєте страждання, допомагаєте здолати хвороби та вселяєте надію на зцілення.

Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.

У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!

Бажаю щоб добро, яке ви даруєте людям, поверталося до вас сторицею, а винагородою була безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Хай збуваються мрії, а життя буде сповнене добром і любов’ю. Зі святом!

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко