Виявлено снаряд часів Другої світової війни

Дата: 11.05.2021 15:27

Ехом війни стало знешкодження  заіржавілого артелерійського снарядуякий було виявлено на минулому тижні  за межами села Маяки. На відстані 200 метрів від автотраси Одеса-Рені снаряд булознайдено працівниками Дністровського міжрайонного управління водного господарства під час обслуговування зрошувальних систем.

Дільничний офіцер поліції Одеського районного управління поліції №2 ГУНП в Одеській області СергійСлівінського відразу виїхав на місце події та вжив  всіх застережних заходів, місце небезпечної знахідки огородили.

Піротехніки Головного управління ДСНС України в Одеській області знешкодили снаряд.

Такі нагадування про війну й досі несуть велику небезпеку. Тож, щоб не трапилось біди, батьки повинні роз’яснювати особливо дітям, що  подібні знахідки ні в якому разі не можна чіпати і навіть підходити близько, слід якнайшвидше повідомити  про неї у сільську раду, поліцію та службу порятунку за номером за номером «102» або «101» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

Прес-служба апарату Маяківської СТГФото без опису