"Пам'ять, яка не знає забуття"

Дата: 11.05.2021 12:16

Під таким гаслом напередодні Дня Пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Маяківському Будинку культури відбулись урочисті заходи.

Гарного настрою додали жителям громади чудово виконані духовим оркестром музичні композиції часів війни і сьогодення. Змістовною і виразною стала виставка художньої літератури і воєнних реліквій.

Великим тематичним концертом порадували маячан місцеві аматори сцени. Разом з вже визнаними улюбленцями художньої самодіяльності, виступили і вихованці дитсадка "Оленка".

Голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко з щирими побажаннями привітав громаду з цими святами, наголосивши на важливості патріотичного виховання, щоб вічною була пам'ять про героїв, гідною – шана їх поколінь, вірними – ідеалам миру і утвердження незалежності України.

Під бурхливі оплески він поздоровив з 10-річним ювілеєт творчого життя ансамбль "Дністровський віночок" на чолі з Ольгою Сабіровою, вручив квіти і подарунки, побажав здобути вже найближчим часом звання народного колектива.

Подібні заходи також проходять в усіх селах Маяківської сільської територіальної громади.