Шановна громадо! Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом

Дата: 08.05.2021 09:47

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога разом з 7 мільйогнів українців пішли на фронт і рідні нашої громади. Тепер їх імена вигаптовані на сільських меморіалаз поруч з обелісками на могилах захисників і визволителів, які полягли тут. Без них , без незалежності і людської гідності не було б нашої спільної перемоги над нацизмом.

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець за величний подвиг перемоги над нацизмом. У ці найсвітліші дні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну українську землю. Вклоняємося перед подвигом односельців, які мужньо боролися за свободу Вітчизни. Згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, хто поліг у жорстокому бою, хто після перемоги помер від ран і важкої праці по відбудові країни. Ми славимо тих, хто пережив роки окупації та день за днем наближав перемогу, а потім піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Наш уклін також героям сьогодення, учасникам АТО, які відстоюють мир у нашій країні сьогодні. Тепер завдання нашого покоління не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам нацизму, геноциду.

Шановна громада! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього України нашої громади.

«Пам’ятаємо! Перемагаємо»!

З повагою,