Дата: 23.04.2021 14:47

Важлива інформація для бажаючих отримати щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca (виробництво Південна Корея)!

Фото без описуФото без опису20 квітня 2021 року, МОЗ зареєструвало вакцину проти COVID-19 AstraZeneca-SKBio.

Фото без описуЦе вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, яка виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio.

Фото без описуВакцину AstraZeneca вже схвалила ВООЗ, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, ЄС, Індія та Канада.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації, зараз отримують щеплення люди таких категорій:

Фото без опису медичні працівники;

Фото без опису люди, віком від 65 до 79 років;

Фото без опису військовослужбовці (включаючи Збройні Сили України та Національну гвардію України), які беруть участь в ООС на Сході України.

Якщо ви не відноситесь до вказаних вище категорій, ви можете вже зараз стати на чергу вакцинації.

Фото без описуПункт щеплення знаходиться за адресою: с.Маяки, вул.Богачова, 98. (у приміщенні Маяківської АЗПСМ).

Фото без описуЗаписатись можна у вашого сімейного лікаря або за телефоном: +380973596678.

З турботою про кожного,

КНП"Маяківський ЦПМСД"