ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 17.03.2021 16:45

ОГОЛОШЕННЯ

про громадське обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади», яке введеться в дію з 01.01.2022 року.

В зв’язку з ситуацією, що склалась на території громади із захворюванням коронавірусом SARS-CoV-2, аби уникнути розповсюдження, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маяківської сільської територіальної громади», яке вступить в дію проводитиметься в режимі on-line.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті Маяківської громади за посиланнями:

https://mayakivska-gromada.gov.ua/regulyatorna-politika-15-19-21-02-07-2020/- проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу

До обговорення запрошуються жителі Маяківської сільської ТГ, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб'єктів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об'єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати до Маяківської сільської ради на електронну пошту silrada777@i.ua або фінансового управління Маяківської сільської ради finmayaki.54@gmail.com з поміткою «Місцеві податки 2022» в термін до 08 квітня 2020 року.