Дата: 10.02.2021 12:15

Рішення засідання конкурсної комісії по відбору кандидата на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради»

09 лютого 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії (далі – Комісія) з проведення конкурсу по відбору кандидата на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради», за результатами якого Комісія ухвалила наступне:

1. Визнати конкурс таким, що не відбувся, у зв’язку з відсутністю заяв на участь у конкурсному відборі на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради».
  2. Рішення конкурсної комісії по відбору кандидата на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» оприлюднити на офіційному веб-сайті Маяківської сільської ради.