Молодь запрошують на стажування в Апарат Верховної Ради України

Дата: 04.11.2020 09:57

Громадська організація «Ліга інтернів» спільно з Верховною Радою України оголошують конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році.

Стажування триватиме з січня по липень 2021 року за формами повного (передбачена стипендія у розмірі 2-х прожиткових мінімумів) та неповного робочого часу.

Програма безкоштовна і складається з 4-х компонентів: стажування, навчання, розвиток лідерства та дозвілля.

Обов’язкові вимоги:

- бути громадянином України;

- вік – до 35 років;

- вільно володіти державною мовою;

- володіти однією з іноземних мов, яка є офіційною мовою Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;

- завершений перший рівень вищої освіти - «бакалавр»;

- не бути учасником Програми в минулому;

- не бути державним службовцем, штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Конкурс складається з двох етапів.

Перший тур передбачає заповнення та надсилання в електронному вигляді анкет кандидатами на участь у Програмі; збір та оцінювання анкет кандидатів на участь у Програмі; визначення загального рейтингу кандидатів на участь у Програмі та прийняття рішення Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору.

Комісія з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України до 27 листопада 2020 року визначає рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та приймає рішення щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору – співбесіди. Перелік орієнтовних питань для співбесіди з кандидатами розміщується на веб-сайтах Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів».

За результатами співбесіди Комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб. Тривалість Програми стажування: січень – липень 2021 року.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 листопада 2020 року заповнити анкету в електронному вигляді за посиланням:  http://interns.org.ua/uk/anketa2020

Детальніша інформація про конкурс за посиланням: http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73326.html. , http://www.interns.org.ua/uk/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-programi-stazhuvannya-molodi-v-aparati-verhovnoyi-radi