Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня.

Дата: 23.07.2020 10:16

Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня. Таке рішення сьогодні було ухвалено Урядом.

Цей формат довів свою ефективність. Відтак, у залежності від епідемічної ситуації у регіонах або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, буде визначатися рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 — ????«зелений», ????«жовтий», ????«помаранчевий» або ????«червоний» .

Встановлюватися рівень буде автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних. Затверджуватися — Національною комісією ТЕБ та НС.

????????Нашим пріоритетним завданням було і є — не допустити колапсу медичної системи України, надати умови лікарям працювати у спокійному режимі. Від цього безпосередньо залежить якість надання медичної допомоги пацієнтам.