Шановні громадяни!

Дата: 10.07.2020 11:50

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб.

Шановні громадяни!

Під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб. Прості правила гігієни допоможуть зменшити ризик підчепити збудник інфекції.

ВОДА

Користуватися тільки добре прокипяченою водою. Для господарських цілей також слід користуватись тільки добре прокипяченою водою.

Продукти харчування

Споживати слід лише продукти гарантованої якості. Іжа повина проходити обовязкову термообробку ( варіння,смаження, запікання, обробка парою). Овочі і фрукти ретельно мити кипяченою водою, потім обдавати окропом.

Перед їжею ретельно мийте руки з милом, руки також можна протирати зволоженими дезінфікуючими серветками.

Комахи та гризуни

Комахи та гризуни можуть бути перенозчиками та носіями збудників інфекційних хвороб. Звертайтесь до органів місцевої влади з проханням про знищення комах та гризунів, а також проведення дезінфекції на підпоплених територіях.

Інфекційне захворювання

У разі підозри розвитку ознак інфекційних захворювань ( підвищення температури тіла,лихоманки, кашель, поява гнійників, головного болю і т.д) терміново звернутись за медичною допомогою , не допускайте самолікування тому , що перебіг багатьох інфекційних хвороб змінний і може бути незвичайним.