У медицині головними ліками є сам лікар

Дата: 20.06.2020 13:28

Напередодні Дня медичного працівника в Будинку культури с. Маяки честовали людей в білих халатах, які незалежно від часу доби та особистого стану рятують людські життя, роблять справжні чудеса в самі звичайні дні!

Крім медичних працівників, на урочисті збори прийшли вдячні жителі, депутати і представники громадськості. Охочих висловити слова подяки лікарям, фельдшерам, медсестрам, санітаркам було багато. І це не дивно. Вони першими зустрічають нас в цьому житті та знають про нас деколи більше, ніж ми самі про себе. А ми часом дивимося на них як на божество в надії на порятунок від важких хвороб.

Як сказав один з мудреців, в медицині головними ліками є сам лікар, медсестра. Зі словами глибокої поваги і вдячності звернувся до медичних працівників Маяківський сільський голова Віктор Дяченко.

«Епідемія коронавируса ще раз наголосила на важливості та почесність вашої професії. Ви несете в світ не тільки здоров'я - але і саме життя. Сотні людей зобов'язані вам своїм народженням і тим, що можуть насолоджуватися цим світом. Низький вам уклін! », - зазначив він.

Безумовно, не обійшлося без подарунків, від Віктора Дяченко, та депутата Одеської обласної ради Марини Зінченко.

Свято завершилося урочистим концертом. Зі сцени звучали проникливі, душевні пісні, та танці. З професійним святом вас, ангели в білих халатах, з Днем медика!

Нехай зразковим буде ваше здоров'я, сяючими від щастя очі і наповненими любов'ю серця, нехай ваша робота завжди допомагає людям, а вам приносить величезне моральне і матеріальне задоволення, душевну гармонію і щастя.