Підсумки конкурсу краси для дітей Маяківської об'єднаної територіальної громади

Дата: 12.06.2020 17:30

Конкурс краси "Крихітка - Міс, Міні - Міс та Міні - Містер", приурочений до дня захисту дітей, пройшов в КЗ "Центру Культури і Дозвіля" Маяківської ОТГ.

У конкурсі взяли участь 12 конкурсантів. Що цікаво, самому молодшому учасникові було - 3 рочки, а найдорослішому - 10 років. Переможця вибирали за допомогою онлайн голосування на сторінці Маяківської сільської ради. Ті, хто набрав найбільшу кількість голосів, отримали перемогу.

"Ми, як і діти, дуже скучили за святами. Для нас було дуже важливо розважити малечу тому ми вирішили влаштувати конкурс, в якому наші маленькі мешканці Маяківської громади покажуть свої таланти. Нам дуже сподобалося, як хлопці та дівчата відправляли свої відео, в яких вони дефілювали, грали на музичних інструментах, танцювали та звичайно ж малювали. Ми плануємо і надалі проводити такі конкурси", - відмітив Маяківський сільський голова Віктор Дяченко.

Всі учасники отримали подарунки від депутата Одеської обласної ради Марини Зінченко.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису