Закликаємо зберегти природу від вогню

Дата: 03.06.2020 10:24

Закликаємо зберегти природу від вогню

Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність.

Основною причиною виникнення таких пожеж є людський фактор - халатність і необережність наших громадян.

Вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі  у природних екосистемах.

У першу чергу, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей.

Не дозволяйте своїм близьким та знайомим спалювати  суху  рослинність.

Якщо ви помітили загорання  сухої трави, чагарників, лісових насаджень, або на сміттєзвалищах, негайно телефонуйте за номером 101.

Давайте збережемо наш край від масових пожеж  в екосистемах !