День Перемоги — це важливе свято для наших родин

Дата: 08.05.2020 15:34

День Перемоги — це важливе свято для наших родин, адже нащадки воїнів-героїв приходять до меморіалу, щоб привітати зі святом ветеранів та вшанувати пам’ять тих, кого вже нема серед живих.

У Маяківській громаді   проживає  26 ветеранів війни . 8 травня традиційні продуктові набори від голови Маяківської СОТГ В.Ю.Дяченка  та депутата Одеської обласної ради М.А.Зінченко для наших ветеранів  доставили  особисто кожному до дому. Карантин — не перешкода допомогти тим, кому ми завдячуємо мирним небом над головою!