Звернення Одеської обласної енергопостачальної компанії ТОВ «ООЕК» до населення та підприємців Одеси та Одеської області

Дата: 23.04.2020 13:03

Завдяки електроенергії ви не відчуєте себе одинокими

навіть у самоізоляції!

Шановні клієнти ТОВ «ООЕК»!

Вам відкрито доступ до усього світу. Безліч корисних речей доступно вам дистанційно, бо ми закуповуємо для вас електроенергію наперед.

Спілкуйтесь з близькими, підтримуйте один одного, та будь ласка, вчасно сплачуйте за рахунком! Памятайте, що це дуже важливо саме  зараз.

Закликаємо вас провести реєстрацію на офіційному сайті ТОВ «ООЕК» https://ooek.od.ua/reg/

Після реєстрації у особистому кабінеті ТОВ «ООЕК» ви можете, не виходячи з дому:

• отримати інформацію про стан розрахунків,
  • отримати рахунок до сплати за закритий період споживання,
  • без комісії чи додаткових витрат здійснити оплату за спожиту електроенергію,
  • отримати актуальну інформацію про діючі тарифи та т.і.

Проявляйте особливу увагу до батьків, сусідів, близьких чи просто знайомих людей, що не мають технічної можливості, або не достатньо обізнані у сучасних технологіях, та допомагайте їм зареєструвати особистий кабінет, або додати особовий рахунок, та здійснити оплату з сайту, або роздрукувати рахунок для оплати у терміналах чи касах найближчого банку.