Дуже приємно, що в складних ситуаціях ми об’єднуємося і допомагаємо один одному!

Дата: 06.04.2020 13:12

Під час карантину самотні громадяни похилого віку та люди з особливими потребами потребують особливої сторонньої допомоги та піклування.

Тому важливим першочерговим завданням для нас у цей час стало забезпечення людей зазначеної категорії продуктами харчування, медичними засобами тощо.

За останній тиждень, мобільною бригадою, терміново було з’ясовано потреби людей, а протягом 3 - 4 квітня сформовано та доставлено харчові набори та перелік медикаментів.

Маяківська сільська рада висловлює велику вдячність небайдужим підприємцям нашої громади, які незважаючи на складну ситуацію допомоги сформувати харчові набори для самотніх громадян похилого віку на території Маяківської сільської ОТГ.

Дуже приємно, що в складних ситуаціях ми об’єднуємося і допомагаємо один одному.

З повагою,

Голова Маяківської СОТГ                                                                            Віктор Дяченко

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)