25 лютого 2020 в с.Маяки відбулася Освітянська (не) конференція у форматі "території вільного спілкування"

Дата: 26.02.2020 12:43

Фото без опису Головною подією, яка стає вже традиційною для спільноти нашої молодої громади є Освітянська (не) конференція у форматі "території вільного спілкування". 25 лютого 2020 року зібралися педагоги Маяківської СОТГ усіх ступенів освіти-дошкільної, початкової, середньої та старшої. До роботи (не) конференції долучилися колеги: заступник начальника управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Маяківської СОТГ; викладачі та студенти вищих навчальних закладів-Одеської національної академії харчових технологій та Одеського державного аграрного університету; представник Міжнародного освітньо-методичного центру "Dinternal Education"; спеціаліст Біляївської філії Одеського обласного центру зайнятості; делегація Нижньо-Дністровського Національного Парку; спеціалісти Маяківського інклюзивно-ресурсного центру; представники дошкільної освіти; медичні працівники та бібліотекарі освітніх та публічних закладів громади. За час роботи (не) конференції 130 освітян та гостей і 117 учнів мали можливість навчити і навчатися, спілкуватися та обмінюватися досвідом, вирішувати проблеми сучасної освіти. Три вчителя-Бондаренко Вікторія, Слівінська Ольга, Отоладзе Тетяна, стали переможцями педагогічного квесту та отримали цінні подарунки на урочистому закритті. 18 локацій, цікаві та змістовні заходи у кожній з них дали можливість учасникам зануритись в новий освітній простір.