День вшанування пам'яті воїнів-інтернаціоналістів та 31-річниця виведення радянських військ з Афганістану

Дата: 15.02.2020 17:11

Сьогодні, 15 лютого, в Маяківській СОТГ відбувся урочистий захід до дня Вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів афганської війни та 31-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану. Розпочався захід о 10:00 покладенням квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів. У продовження заходу в Маяківському Центрі культури та дозвілля відбулася урочиста частина та концерт.
На зустріч з нагоди Дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав були запрошені воїни-інтернаціоналісти не тільки Маяківської СОТГ, а й з таких сіл як с.Семенівка, с.Йосипівка, с.Карналіївка, с.Красна Коса.
Голова Маяківської СОТГ Віктор Юрійович Дяченко привітав всіх присутніх з нагоди Дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та висловив подяку воїнам-інтернаціоналістам афганської війни.
Учасниками концерту були учні Маяківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів ЗДО», колектив «Фаворит» художній керівник О.Л.Ничипорчук Маяківського Центру культури і дозвілля, учні Надлиманської школи та Надлиманської музичної школи, аматорський колектив філії Будинку культури с. Удобне ЦКД.