Проста МАТЕМАТИКА на прикладі Надлиманського Будинку культури

Дата: 07.02.2020 09:58

Декілька днів тому у мережі Інтернет було розповсюджено інформацію, що стосувалася фінансування робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом покрівлі Надлиманського Будинку культури. На жаль, що поважні сайти, без усяких підстав та перевірок, розповсюдили вказану інформацію, а що саме неприємне, взяли на себе роль судді, визначивши крадіжку в 2 млн.грн. на ремонті Надлиманського будинку культури.

Маяківська СОТГ відкрита з питань, що стосується публічних коштів, та з метою спростування недостовірної інформації, щодо використання бюджетних коштів, надає відповідне роз’яснення.

Ще до утворення Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади, 22 серпня 2017 року  між Надлиманською сільською радою та ТОВ «Регіонбуд-2005» було укладено Договір №25, яким передбачалося здійснення капітального ремонту покрівлі та заміни вікон Будинку культури в с. Надлиманське на суму 1 322144,40 грн.

Відповідно до умов Договору Надлиманською сільською радою 30 серпня 2017 року було здійснено попередню оплату в розмірі 30% (авансовий платіж) на придбання витратних матеріалів для реалізації договірних зобов’язань, а саме в сумі 396643,32 грн.

В кінці  2017 року внаслідок добровільного об’єднання трьох сіл (с. Маяки, с. Надлиманське та с. Удобне) було створено Маяківська СОТГ, яка стала правонаступником всього майна, прав та обов’язків по об’єднаним громадам.

Тому, відповідно, Маяківська сільська об’єднана територіальна громада стала правонаступником у виконанні договірних зобов’язань із ТОВ «Регіонбуд-2005».

9 квітня 2019 року Маяківською сільською радою було перераховано підряднику ТОВ «Регіонбуд-2005» кошти у сумі 697287,6 грн.

В квітні 2019 року було закінчено капітальний ремонт покрівлі, та між замовником та підрядником підписано Акт виконаних робіт на суму 697287,60 грн., тобто не на всю суму, визначену Договором. Це пов’язане із тим, що  не було виконано заміну вікон у Будинку культури.

Вибачте, що забагато інформації. Але хотілось детально викласти історію Договору, якому приділено так багато уваги.

А зараз проста математика, із двома доданками: 396643,32 грн. як авансовий платіж та 697287,6 грн. по акту виконаних робіт.

І що в підсумку? А в підсумку 1 093930 грн. 92 коп. А де ж 2 млн. грн?

Ось тут силки на сайти, де можно перевірити інформацію стосовно даного Договору: