Ускладнення погодних умов по території Одеської області 5-6 лютого 2020 року

Дата: 05.02.2020 17:08

Згідно з прогнозом Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, 5-6 лютого 2020 року у зв’язку зі зміщенням активного південного циклону на території Одеської області очікується ускладнення погодних умов.

5 лютого: опади, місцями значні, переважно у вигляді дощу, вночі на півночі у вигляді мокрого снігу. Вночі на півночі налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця. Вночі та вдень погіршення видимості під час опадів, 200-500 м. Вітер південно-західний, вдень північно-західний, 9-14 м/с, місцями пориви 15-20 м/с;

6 лютого: вночі значний сніг, місцями хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця. Вночі погіршення видимості під час опадів, 200-500 м. Вітер південно-західний 17-22 м/с. Зниження температури повітря вночі до 2-7 морозу, вдень від 2°С морозу до 3°С тепла;

7-8 лютого: очікується подальше зниження температури повітря.

Вночі 7 лютого: 1-6 °С морозу, 8 лютого 5-10 °С морозу.

Вдень 7 лютого: від 4 морозу до 1 °С тепла, вдень 8 лютого 1-6 °С морозу.

Ускладнення погодних умов 5-6 лютого відповідає І рівню небезпеки (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на дорогах і вулицях.

У зв’язку з цим Маяківська СОТГ звертається до жителів громади з настійним проханням: максимально обмежити переміщення, без нагальної потреби не виїжджати на особистому автотранспорті.

Літнім людям, вагітним жінкам і дітям рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці. Також бути пильними і не залишати транспортні засоби під деревами і лініями електропередач, тому що внаслідок негоди можливе падіння гілок і кабелів.

У разі виявлення обриву електропроводів, прохання повідомляти до кол-центру АТ «Одесаобленерго»  (вул. Миколи Боровського, 28 “б”), за телефонами (цілодобово):

+38 (048) 705-90-90
+38 (095) 750-90-90
+38 (068) 750-90-90

УВАГА! ПУНКТИ ОБІГРІВУ під час несприятливих умов у цей період с. Маяки, Біляївського району, Одеської обл.:

с. Маяки – Будинок культури (вул. Преображенська, 22а)

с. Маяки – Будівля амбулаторії (вул. Богачова, 98)

с.Маяки – Маяківський НВК «ЗЗСО I—III ступенів ЗДО» (вул. Преображенська, 69а)