Закон України «Про внесеня змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування»

Дата: 03.02.2020 13:21

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень – огорожі або інші конструкції, що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів (крім випадків, встановлених законом), підлягають демонтажу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом.

Видатки відповідного місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками.

Відповідно до вище викладеного Маяківською сільською радою надісланні листи землекористувачам з пропозицією забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя річки Дністер, а саме:

-Директору ТОВ «Мисливець та рибалка ХХІ століття» Мельниченку В.В.;

-ПП «Перша Дністровська рибна заводь»;

-Голові ПФ «АРТЕК» Подольському С.М.;

-Голові Біляївської районної організації українського товариства мисливців та рибалок Білику О.Н.;

-Громадська організація «Товариство мисливців та рибалок ХХІ століття» Мельниченку Г.В.;

-Директору ТОВ «МЕЛЬНИЧЕНКО» Мельниченку Г.В.

-Директору ПП «Дністер» Войцеховському І.С.

-Гр. Фучеджі Н.Р.

-Гр. Степаненку В.Ф.

-Гр. Томашпольському М.В.

-Гр. Степаненку М.В.

-Гр. Резнікову В.Й.

-Гр. Драчинської О.В.

-ФО-П Погибльову О.М.

-Гр. Мамедову О.М.

-ФО-П кравецькому І.С.

-Керівнику ТОВ «Дністербудінвест» МатіноїО.О.;

-Голові РСК «Маяк» Якименку І.В.;

-Голові РК «Пріднестровець» Шевченко Т.О.;

-Гр. Калнишу С.В.;

-Гр. Скорецькій А.В.;

-Голові РК «Човнова станція рибаків-любителів «Маяк» Зільберту В.Л.