Маяківська сільська рада оголошує оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 03.01.2020 14:41

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти

Найменування посади та умови праці

Директор Маяківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Маяківської сільської ради

Посадовий оклад надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань  державних підприємств »; наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника  закладу освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

• письмову заяву;
  • особистий листок по обліку кадрів, фото 3+4 см;
  • автобіографію;
  • копію диплома про вищу  освіту не нижче спеціаліста;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової  книжки;
  • заяву на згоду на обробку персональних даних;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • перспективний план розвитку закладу, розроблений за такими критеріями: новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових проблем розвитку закладу, шляхів покращення матеріально-технічної бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних умов організації освітнього процесу тощо.

Інформацію про особисту адресу  електронної пошти та номер контактного телефону для зворотного зв’язку.

Особа особисто надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом документів здійснюється в управлінні освіти, культури сім’ї, молоді та спорту Маяківської сільської ради з дня опублікування  по 23.01.2020 р. до 16.30 за адресою: вул.. Богачова, 99, с.Маяки, Біляївського району.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

31.01.2020 р. о 14.00 у приміщенні Маяківської сільської ради

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

• подання претендентами документів, що підтверджують відповідальність кваліфікаційним вимогам;
  • вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів, мотиваційного і перспективного плану розвитку закладу ( до 10 хвилин)
  • оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище, імя та по-батькові, номер телефону  та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення  конкурсу

Кутішевська Олена Миколаївна

тел. 0938248307