Маяківською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради»

Дата: 23.12.2019 11:24

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради»

Маяківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради»

Найменування посади та умови праці

Директор комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради».

Директор комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради» призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Маяківської сільської ради», умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи

вища освіта та стаж роботи не менше трьох  років за фахом

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунальної установи подає (особисто або поштою)  до Маяківської сільської ради, за адресою Одеська обл., Біляївський район, село Маяки, вул.Богачова, 99 , наступні  документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Маяківської сільської ради. Останній день прийняття документів 21 січня 2020 року.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

Конкурс проводитиметься  22 січня  2020 року за адресою: Одеська обл., Біляївський район, село Маяки, вул. Богачова, 99

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном: 3-30-73 або за адресою: Одеська обл., Біляївський район, село Маяки, вул.Богачова, 99.