День Святого Миколая!

Дата: 20.12.2019 10:47

Саме з Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які несуть з собою відчуття казки та справжнього дива. Про те, щоб діти відчули святковий дух та отримали солодкі подарунки потурбувалися депутат Одеської Обласної Ради Марина Анатоліївна Зінченко та Голова Маяківської СОТГ Віктор Юрійович Дяченко.

19 грудня 2019 року у приміщенні Будинку культури с.Маяки відбулося чудове свято присвячене Дню Святого Миколая, яке підготували учасники колективу «Фаворит» художній керівник Ничипорчук Олена Леонідівна. Діти провели концертно-розважальну програму «Х-фактор».

По закінченню заходу всі діти подивилася мультфільм та отримали солодкі подарунки. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі. Результатом свята був веселий сміх, гучні оплески в залі, радісні дитячі очі, атмосфера добра і любові!